Slider
Slider
Slider
Slider
Polecane
Nasze marki
Najnowsze
Najczęściej oglądane produkty
O nas

Internetowy sklep zoologiczny www.kameleon24.com

Naszym celem jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości produktów dla Waszych podopiecznych w jak najlepszej cenie.

Każdego dnia wyszukujemy nowości rynkowych, aby mogli Państwo śledzić na bieżąco trendy w hodowli zwierząt domowych. Nasze doświadczenie w prowadzeniu sklepów stacjonarnych zaowocowało otwarciem sklepu internetowego. Jako pasjonaci śledzimy na bieżąco wszystkie nowinki dotyczące hodowli zwierząt. Szybka wysyłka i ciągle aktualizowany stan magazynowy pozwala na oferowanie usług na wysokim poziomie. Proponujemy szeroka ofertę pożywienia dla psów, kotów i małych zwierząt.

Produkty dla psów

Karma dla psa

W naszym sklepie online znajdziecie najlepsze karmy od takich producentów jak: ACANA, RIJEN, EUCANUBA, VERSELE LAGA czy też HAPPY DOG. W naszym sklepie oferujemy suche karmy dla psów oraz specjalne produkty weterynaryjne dla psów o szczególnych potrzebach żywieniowych.

W

Przysmaki dla psa

To duża część naszej oferty. Uzupełnieniem oferty są różnego rodzaju oraz przekąski dla psów. Oferujemy produkty firm : RASCO PREMIUM, Alpha Spirit, Lolo Pets, Maced. W trakcie zabawy i tresury warto nagradzać psa małymi przekąskami. Urozmaici to dietę i jednocześnie nakłoni do zabawy bądź tresury.

Klatki dla psa i transportery

Szukasz trwałego i bezpiecznego transportera -sprawdź naszą propozycję. Legowiska dla psów są dostępne w naszej ofercie.  Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego Pupila podczas transportu. Oferujemy produkty przystosowane do zapinania pasów bezpieczeństwa w samochodzie. 

Akcesoria do pielęgnacji psów

Uzupełnieniem wachlarza produktów dla psów są akcesoria i produkty do pielęgnacji sierści i skóry. Proponujemy szampony i spraye do sierści psów różnych ras i maści. 

Produkty dla kotów

Karma dla kotów

Posiadamy w sprzedaży duży wybór karm dla kotów od najlepszych producentów. Zbilansowana dieta, bogata w witaminy i minerały to podstawa do powodzenia hodowli. Dlatego też wyselekcjonowaliśmy najlepsze produkty z oferty rynkowej.

Kuwety dla kota

Oferujemy szeroki asortyment kuwet dla kotów o estetycznym wyglądzie i bardzo dobrej jakości. Kuwety dla kota ułatwiające zachowanie higieny i czystości przez kota. Prezentujemy produkty w różnych kolorach i wzorach.

Drapaki dla kotów

To kategoria produktów, której przywiązujemy dużą wagę. Od prostych zestawów składających się z kryjówki dla kota i słupa owiniętego sznurem do rozbudowanych konstrukcji wielopoziomowych z kilkoma kryjówkami i legowiskami dla kota. Dopełnieniem asortymentu produktów z przeznaczeniem dla naszych kochanych kocurków są szampony i zasypki owadobójcze. Wybierasz się na wycieczkę ze swoim podopiecznym lub na wizytę do weterynarza - zobacz nasze klatki i transportery do przewozu kotów.

Małe zwierzęta

Produkty dla chomika, świnki morskiej, królika, szynszyla, szczura i myszy. Pokarm dla gryzoni, klatki i transportery, poidełka i miski na pokarm możecie kupić w naszym sklepie.

Karma dla świnki morskiej

Kup produkty renomowanych producentów takich jak :  Vitakraft, Herbal  . Zbilansowana dieta świnki morskiej, a w szczególności zawartość witaminy C jest ważnym elementem, który pozwoli cieszyć się z sukcesów hodowcy.

Karma dla chomika

Specjalnie dobrane składniki mieszanek paszowych dla chomika. Oferujemy pokarm podstawowy dla chomika oraz różnego rodzaju przekąski, kolby i ciasteczka.

Klatka dla królika

Wygodne, estetycznie wykonane klatki dla królików - kupisz w naszym sklepie. Dostosowane do charakteru tej grupy zwierząt, odpowiednio przestronne i wysokie. Są dobrym wyborem, aby Twój pupil rósł i rozwijał się prawidłowo. Hodowcy chomików, świnek morskich i królików znajdą dla swoich podopiecznych wszystko co potrzebują do opieki nad zwierzakiem.

Akwarystyka

Poszerzamy asortyment o produkty akwarystyczne. Gotowe zestawy akwarystyczne oraz produkty sprzedawane osobno. Filtry, pompki oraz ozdoby do akwarium to nasza propozycja dla początkujących oraz zaawansowanych akwarystów.